Кариери
ДЕСПРЕД АД търси амбициозни и енергични хора, с желание да се развиват професионално в сферата на интелегентната логистика. Ако сте позитивни, харесващи динамиката професионалисти със стремеж към новаторството или носители на добри практики може да разгледате и да кандидаствате за следните свободни позиции:
J

„ДЕСПРЕД“АД – СОФИЯ ТЪРСИ ВОДАЧ, МОТОКАР

Описание на длъжността:

  • Осъществява разтоварване/товарене ( с подемно-транспортна техника и на ръка) на пристигащите в складовете превозни средства – доставка от/за страната, международен транспорт от/за Европа и други дестинации; претоварвания от камион на камион и др.
  • Подрежда пратките в превозните средства и в складовете, с цел оптимално натоварване и опазване от повреди.
  • Спазва поставените знаци и маркировки на опаковките.
  • Поддържа чистота в складовете и прилежащите площадки.

Изисквания към кандидата:

  • Свидетелство за правоспособност за водач на ел.кар и мотокар
  • Опит на подобна позиция

ФИРМАТА предлага:

  • Постоянен трудов договор
  • Работно време – редовна смяна, 8 часов работен ден

Моля кандидатите, които отговарят на условията да изпратят автобиография и снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани строго конфиденциално и в съответствие със ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствайте чрез jobs.bg

J

Спедитор, транспорт и работа с клиенти , клон Пловдив

Основните задължения на позицията:

  • Организиране на вътр. и межд. транспорти на частични и комплектни товари.
  • Контакт с потенциални и реални клиенти
  • Контакт с потенциални и реални подизпълнители
  • Договаряне на цени, документална обработка, фактуриране на пратки от групажни линии, частични и цели товари
  • Отговорност за коректната реализация на целия процес по изпълнение на сделките, непрекъснат контакт със заявителя
  • Ценообразуване и изготвяне на оферти за автомобилен транспорт към клиентите и обратна връзка.
  • Активно участие в оптимизирането и развитието на съществуващите процеси и сервизи и разработване на нови.

Персонални изисквания към кандидатите

  • Висше образование.
  • Опит на подобна позиция – минимум 3 г
  • Базови познания по организацията на международен транспорт, логистика, митнически режими, складиране и съпътстващи документи;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Добро ниво на владеене на чужд език – Английски /приоритетно/.

Компанията предлага:

  • Добро възнаграждение и ангажираност на пълен работен ден;
  • Отлични възможности за професионална реализация;
  • Динамична и предизвикателна работа;
  • Работа във фирма с дългогодишни традиции и грижа към служителите.

Очакваме от кандидатите:

  • Дългосрочна ангажираност
  • Инициативност и силна мотивация
  • Коректност в отношенията и умения за работа в екип

J

Спедитор международен автомобилен транспорт

Описание и изисквания:

  • Текущ контакт с потенциални и реални клиенти, подизпълнители и кореспонденти, в това число инициира и участва в срещи;
  • Обработва пратки от групажни линии, частични и цели товари, наети автомобили;
  • Уплътнява капацитета на наети товарни автомобили по съответните релации;
  • Ценообразува и изготвя оферти за автомобилен транспорт към клиенти и търси обратна връзка;
  • Отговаря за целия процес по изпълнение на сделката, включително:

– изготвя товарни планове, схеми и маршрути,
– следи за спазване на договорените срокове на доставка,
– изчислява пряка себестойност за всяка една пратка и цял камион,
– фактурира към клиенти и прослядава спазването на договорените срокове за плащане,
– изготвя отчети, анализи и справки свързани с дейността;

  • Поддържа кореспонденция с партньори – превозвачи, клиенти, кореспонденти;
  • Участва в оптимизирането и развитието на съществуващите и разработване на нови процеси и сервизи;
  • Участва в общи за дружеството проекти, в сътрудничество с колеги от други отзели и клонове в страната.

– Висше образование-предимство; средно-специално – минимум
– Опит на подобна позиция – 3 г. в сферата на логистиката, в частност международен, автомобилен транспорт;
– Отлични познания на транспортния пазар в Европа.
– Опит при работа с транспортни и търговски документи, Конвенции TIR и CMR;
– Познания относно митнически режими, видове складиране и съответните документи – предимство;
– Добра обща компютърна грамотност;
– Владеене на чужд език – немски /предимство/ и/или английски език

– Отлични възможности за професионална реализация;
– Динамична и предизвикателна работа;
– Работа във фирма с дългогодишни традиции и грижа към служителите;
– Осигуровки на брутното трудово възнаграждение;
– Работно време: понеделник-петък, 9.00ч. до 17.30 ч.

Вижте обявата в jobs.bg

Ако в момента няма обявени свободни позиции които отговарят на вашия опит и предпочитания, но въпреки това желаете да сте част от екипа на ДЕСПРЕД АД и една от водещите предприемачески групи в България, може да ни изпратите Вашата автобиография на info@despred.com
Loading...